- 2006 -

Kurulma düşüncemiz köklü bir hayale dayanmaktadır. 2006’da şartlar olgunlaştıktan sonra ilk web yazılım ve web tasarım sektörüne havalı bir giriş yaptık. Reklam işletmesinden yola çıkıp ajans ortamına dönüşerek müşteri portföyümüzü giderek arttırdık. Amacımız müşterilerimizle birlikte kazanmak, birlikte büyümek. Kurumsal işlerle ilgilendiğimizi söylemiş miydim?

- 2010 -

2010'da biz buradayız dedik ve Kayseri medya markasını oluşturup ağırlığımızı koyduk. İlk göz ağrımız Trend Mekan isimli dergimizi çıkardık. Dizi Reklam ve Yerel Medya reklam markası ile ulusal medya satın alma hizmetine başladık. Bu bizi sakinleştirir mi demeye kalmadan eğitim ve danışmanlık alanında yatırıma girerken bulduk kendimizi. Böylece hizmet verdiğimiz reklam alanlarını daha da genişlettik. Yüzlerce firma için inanılmaz markalar oluşturduk. Kurumsal kimlikler tasarladık, tatlı tatlı kampanyaları hayata geçirdik. Pazarlama için stratejiler ürettik, bu da yetmedi yaratıcılığımızla her şeyi güzelleştirdik. Uzman kadromuz ile sizin için araştırma yapıp size en faydalı reklam çalışmalarını hazırladık. Her ayrı işte ilk işte olan heyecanımızı duyuyoruz. Bu da mükemmelleştirme sırrımız.

- 2014 -

2014'de e ticaretin kapısını kırdık. Bir çok firmaya sanal ortamda satış yapma imkanı sunduk. Müşterilerimiz evlerinde kahvelerini yudumlarken biz onlar için satış yaptık ve müşteri memnuniyeti için elimizden geleni ardımızda bırakmadık. Medya planlama ve reklam sektöründe Teknogelişim deyince insanların durup düşündüğü konuma geldik.

- 2017 -

Ve 2017’de e-dönüşüme ilk adımımızı attık yeni bir yapılanma sürecine girdik. TÜRKKEP başvuru merkezinin Kayseri temsilciliğini yürütmekteyiz. Yaptığımız işin öneminin farkındayız ve biz önemli şeyleri seviyoruz. Bu nedenle çok çalışıp en iyi olmaya gayret ediyoruz. :)

İletişime Geçin

Bitti mi?


Bitmeyecek